موسیقی بی کلام همایش و سمینار
موسیقی بی کلام همایش و سمینار

موسیقی بی کلام همایش و سمینار

موسیقی بی کلام  همایش و سمینار مجموعه ای رایگان در قالب دهها موسیقی متنوع بی کلام جهت استفاده در متن و ساخت و تدوین انواع برنامه های با موضوع همایش و سمینار در زمینه های مختلف می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

موسیقی بی کـلام همایش و سمینار

این مجموعه بصورت بی کلام و رایگان منتخبی از آهنگ های پر استفاده در میکس و تدوین برنامه های مناسبتی در قالب همایش و سمینار می باشد که می توانید از سایت لیناسافت دانلود و در صدا گذاری های خود مورد استفاده قرار دهید.

پیشنهاد می کنیم از فروشگاه تخصصی موسیقی های ساخت برنامه دیدن کنید. ( ورود به فروشگاه )


 


 

[av_button_big label=’دانلود کل مجموعه’ description_pos=’below’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ title_attr=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ link=’manually,http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/04/seminar-music-www.linasoft.ir.rar’ link_target=’_blank’ id=” custom_class=” av_uid=’av-r2fehm’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.