موسیقی بی کلام ساخت برنامه غرفه ای
موسیقی بی کلام ساخت برنامه غرفه ای

موسیقی بی کلام ساخت برنامه غرفه ای

موسیقی بی کلام ساخت برنامه غرفه ای شامل 43 موسیقی بی کلام با تم شاد و اسپورت برای استفاده در طراحی و میکس انواع برنامه های مرتبط با به تصویر کشیدن نمایشگاه های بین المللی و کشوری می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

موسیقی های بی کلام مرتبط با غرفه های نمایشگاهی را در سایت لیناسافت برای شما عزیزان آماده کرده ایم که با توجه به تم و نوع ریتم آهنگ ها می تواند انرژی بخش و مهیج برای استفاده در متن برنامه های تولیدی مرتبط با معرفی غرفه های نمایشگاهی در زمینه های مختلف را فراهم کند.

این مجموعه قابل استفاده در موسیقی متن معرفی نمایشگاه و غرفه های مربوط به تجهیزات صنعتی، تجهیزات الکترونیکی، صنعت بازی سازی، امور تدوین فیلم و صدا و غرفه هایی در زمینه های مختلف فرهنگی با تم اسپورت و شاد می باشد.

موسیقی پیشنهادی و مکمل : موسیقی ساخت برنامه های تکنولوژی محور

مجموعه موسیقی بی کلام ساخت برنامه غرفه ای توسط سازندگان حرفه ای موسیقی بصورت متن باز برای استفاده شما قرار گرفته است و می توانید در تولید انواع برنامه های خود مورد استفاده قرار دهید.


نمونه یک ویدیوی معرفی غرفه ای از مجموعه موسیقی های این مجموعه :

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید