موسیقی بی کلام برگزاری جشنواره
موسیقی بی کلام برگزاری جشنواره

موسیقی بی کلام برگزاری جشنواره

موسیقی بی کلام برگزاری جشنواره شامل مجموعه ای متنوع از موسیقی های بی کلام شاد به سبک پاپ جهت استفاده در صدا گذاری معرفی جشنواره و برگزاری نمایشگاه ، آگهی بازرگانی و موشن گرافیک در زمینه های مختلف می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

تنوع موسیقی و افکت های صوتی مرتبط با تدوین و صدا گذاری برنامه های مختلف با موضوع جشنواره و فستیوال در زمینه های مختلف را در سایت لیناسافت برای استفاده شما عزیزان قرار دادیم. لذا این مجموعه سری دیگری از موسیقی های متنوع در همین زمینه با تیپ و سبک پاپ دانس می باشد که متاسب ترین گزینه برای تدوین چنین برنامه هایی می باشد.

موسیقی پیشنهادی دیگر : موسیقی ساخت برنامه های تکنولوژی محور

این مجموعه مناسب استفاده در برنامه های نمایشگاهی و جشنواره ای برای ساخت تبلیغات، آگهی های بازرگانی ، ساخت برنامه شاد و مفرح تبلیغات مارک و برند، معرفی . تهیه گزارش از جشنواره و نمایشگاه های مختلف و موشن گرافیک می باشد.


دو موسیقی این مجموعه در تبلیغ یک برند لوکس ماشین

 


اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد موسیقی : 38 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 175 مگابایت
  • کیفیت فایل صوتی : Mp3-48hz
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

 


 

 

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید