موسیقی بی کلام برنامه رویش و تولد
موسیقی بی کلام برنامه رویش و تولد

موسیقی بی کلام برنامه رویش و تولد

موسیقی بی کلام برنامه رویش و تولد شامل 46 موسیقی بی کلام با کیفیت بالا جهت تدوین وصدا گذاری برنامه های مختلف برای نمایش رویش و تولد در موضوعات مختلف می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

این مجموعه با سبک های متفاوت توسط طراحان حرفه ای ساخت موسیقی تلویزیون وشبکه های جهانی تلویزیونی دنیا طراحی و ارایه شده است لذا مناسبترین گزینه جهت ساخت مستند های مربوط به رویش و جوان شدن یا تولد و زنده شدن می باشد که بصورت کوتاه و بلند متناسب با موضوعات مختلف در این مجموعه قرار گرفته است.

دیگر موسیقی پیشنهادی : موسیقی ساخت برنامه های تکنولوژی محور

از دیگر کاربرد های این مجموعه استفاده به عنوان ساخت برنامه های موزیکال و ریتمیک از اکشن های دسته جمعی انواع نباتات، حیوانات، جوامع انسانی، ساخت و ساز ، نقل مکان ، نو کردن، آفریدن و دیگر موارد مشابه کاربرد دارد. در ادامه ما ویدیویی از یکی از موسیقی های این مجموعه در تدوین یک برنامه مربوط  به رویش را قرار دادیم.


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید