موسیقی بازی The Streets of Rage
موسیقی بازی The Streets of Rage

موسیقی بازی The Streets of Rage

موسیقی بازی The Streets of Rage شامل تمام موسیقی مراحل بازی معروف و محبوب شورش در شهر روی کنسول سگا می باشد که می توانید در این بخش به رایگان این مجموعه را گوش و لذت ببرید.

موسیقی بازی The Streets of Rage

بازی Streets of Rage یکی از بازی های ویدیویی به سبک پیمایشی می باشد که چند پلیس سابق برای پاک کردن شهر از باند های خلافکار اقدام می کنند.

این بازی به دلیل استقبال خوبی که شد به صورت تلفیقی هم بصورت مستقل در نسخه های گوناگون ارایه شد و یکی از مزیت های خوب این بازی موسیقی عالی به سبک الکترونیک توسط یوزو کوشیرو و موتو هیرو کاواشیما طراحی و ارایه شد می باشد.

سه نسخه این بازی در بین سال های 1991 و 1994 منتشر شد . اولین ورودی بازی خیابان های خشم است که از چهار شخصیت اصلی بازی که سه تای آنها افسر پلیس هستند شروع می شود. Axel ، Blaze و Adam و آقای X کاراکترهای اصلی بازی هستند.

موسیقی بازی در چندین آلبوم مختلف ساخته و ارایه شد . Yuzo Koshiro به عنوان سازنده و طراح موسیقی از فروش موسیقی های بازی سود خوبی ار کسب کردند.

موسیقی بازی عمدتا بصورت رقص الکترونیک electronic dance music مبتنی بر techno, hardcore, jungle ambient, breakbeat, gabber, noise,and trance می باشد .

موسیقی این مجموعه شامل موسیقی شروع بازی، موسیقی انتخاب بازیکن، موسیقی مراحل بازی، موسیقی شکست خوردن در بازی، موسیقی بد تمام کردن ، موسیقی خوب تمام کردن بازی و موسیقی های مربوط به مبارزه با رئیس های آخر بازی می باشد.


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید