موسیقی بازی Ace Combat 3

موسیقی بازی Ace Combat 3 مجموعه ای شامل تمام موسیقی های مربوط به بازی جنگی جنگ هوایی Ace Combat 3 شامل تمامی مراحل و منو های بازی می باشد که می توانید در این بخش به رایگان در اختیار داشته باشید.

موسیقی بازی Ace Combat 3

این مجموعه شامل موسیقی تمامی مراحل این بازی محبوب که روی کنسول پلی استیشن ۱ ارایه شده است می باشد که شامل موسیقی ابتدای منوی بازی ، بخش انتخاب تجهیزات، سلاح ها و موسیقی های متن مراحل طولانی بازی و اتمام مراحل می باشد.

این بازی در سال ۱۹۹۹ در ژاپن طراحی و سال ۲۰۰۰ به اروپا و امریکا ارسال شد. این بازی در دسته ژانر های جنگی و تک بازیکنه می باشد که شامل ۲۳ مدل هواپیما در قالب ۵۲ ماموریت می باشد.

افکت های صوتی این مجموعه در کنسول قابل استخراج نبود لذا پیشنهاد می شود برای دسترسی به تمام افکت های صوتی مرتبط با با صدای هواپیما در مدل های مختلف از این لینک دیدن کنید.

یا با خرید مجموعه کامل افکت های صوتی هواپیما از طریق ندامارکتینگ می توانید به طیف وسیعی از تمام اکشن و افکت های صوتی مربوط به پرواز و شبیه سازها دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد دیگر ما : موسیقی بازی IGI1

 

 

 

 


  • درباره بازی :

Ace Combat 3: Electrosphere یک بازی شبیه سازی شده پرواز های جنگی می باشد که توسط کمپانی Namco برای کنسول پلی استیشن تولید و منتشر شده است. محبوبیت این بازی باعث شد از نظر رتبه بندی این بازی جز سه بازی برتر دوره خود در کشورهای آمریکا، اروپا و ژاپن شود.

وظیفه شخصیت بازی کنترل انواع هواپیماها و جنگنده ها با تجهیزات و مدل های مختلف و حمله و انهدام اهداف مختلف می باشد و در تمامی مراحل باید با اسکادران دشمن هم همزمان مقابله کنید.

سازنده و کارگردان این بازی اقای  بازی Ace Combat بر اساس مكانیك های بازی ، الكتراسفر متفاوتر از شبیه سازهای دیگر در این حوزه طراحی کرد ولی با توجه به شمایل و نوع داستان پردازی و ترویج فرهنگ ژاپنی از محبوبیت مالی در کشور آمریکا و اروپا کاسته شد.

Developer(s) Namco
Publisher(s) Namco
Director(s) Takuya Iwasaki
Atsushi Shiozawa
Producer(s) Takashi Fukawa
Composer(s) Hiroshi Okubo
Go Shiina
Series Ace Combat
Platform(s) PlayStation
Release
  • JP: May 27, 1999
  • EU: January 21, 2000
  • NA: March 2, 2000
Genre(s) Air combat simulation
Mode(s) Single-player

 


 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید