موسیقی آرامبخش برای رستوران و کافی شاپ
موسیقی آرامبخش برای رستوران و کافی شاپ

موسیقی آرامبخش برای رستوران و کافی شاپ

موسیقی آرامبخش برای رستوران و کافی شاپ شامل 16 موسقی آرامبخش با سبک انیگمایی می باشد که می توانید به رایگان در این مطلب برای استفاده های شخصی در رستوران، کافی شاپ و محل های مهمانپذیر کلاسیک مورد استفاده قرار دهید.

موسیقی آرامبخش برای رستوران و کافی شاپ

این مجموعه موسیقی بی کلام به سبک انیگمایی می باشد که توسط هنرمندان مختلف گلچین و بصورت یک مجموعه 16 عددی در این بخش برای شما در نظر گرفته شده است. این پکیج سال 2019 گلچین و با نام MusiK EnigmatiK ارایه شده است.

موسیقی پیشنهادی دیگر :


[av_button_big label=’دانلود مجموعه’ description_pos=’below’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ title_attr=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ link=’manually,http://http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/03/MUSIC-ANIGMA-www.linasoft.ir.zip’ link_target=’_blank’ id=” custom_class=” av_uid=’av-ix0vbo’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.