مجموعه موسیقی بی کلام برنامه های خبری
مجموعه موسیقی بی کلام برنامه های خبری

مجموعه موسیقی بی کلام برنامه های خبری

مجموعه موسیقی بی کلام برنامه های خبری شامل بیش از 50 موسیقی بی کلام بلند با تم هیجان و بی قراری مناسب ساخت و میکس برنامه های خبری ، اطلاع رسانی و گزارش دهی می باشد که می توانید از بین تنوع موسیقی ها چنین موسیقی هایی را در دسترس داشته باشید.

مجموعه موسیقی بی کـلام برنامه های خبری

اگر به دنبال موسیقی های کوتاه برای تدوین وساخت برنامه های خبری و گزارش های خبری هستید این مجموعه با دارا بودن 55 موسیقی بی کلام بلند به شما کمک میکند تا چنین موسیقی هایی را برای ساخت برنامه و صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه مناسب ساخت برنامه های خبری، گزارشی و مستند میدانی می باشد و کمک میکند تا از موسیقی های هیجانی و استرس زا برای برجسته سازی خبری مورد استفاده قرار دهید.

چنانچه در حوزه خبر و اخبار فعالیت دارید پیشنهاد می کنیم از مجموعه های مکمل خبری استفاده کنید. لینک ورود به صفحه  موسیقی های کوتاه و بلند خبری

اطلاعات دانلودی این مجموعه :

  • تعداد موسیقی : 55 فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3-320
  • حجم فایل دانلودی : 205 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.