مجموعه صدای محیطی اذان و مساجد

مجموعه صدای محیطی اذان و مساجد شامل دهها افکت صوتی محیطی از داخل مساجد مسلمانان در کشور های مختلف می باشد که می توانید جهت تدونی مستند های مذهبی از این مجموعه استفاده کنید.

مجموعه صدای محیطی اذان و مساجد

این مجموعه شامل صداهای محیطی متنوع از صدای اذان ها از موزدن های مختلف در کشور های مختلف مانند ترکیه ، پاکستان ، فرانسه و غیره می باشد که می توانید برای ترکیب صدای محیطی در تهیه فیلم و برنامه های مذهبی مورد استفاده قرار دهید.

افکت های دیگر این مجموعه شامل صدای نماز خواندن به همراه صدای موذن و ذکر دعا و مناجات مختص کشور های مختلف می باشد که مناسبترین گزینه می باشد.

از دیگر افکت های صوتی این مجموعه می توان به صدای محیطی برگزاری نماز جمعه به همراه صداهایی از پیش نماز و تلاوت آیه هایی از قرآن و دعاهای معروف بعد از نماز اشاره کرد که در مساجد استفاده می شود.

لازم به توضیح است صدای اذان از موذن های داخلی در این مجموعه وجود ندارد لذا فقط صداهای محیطی مرتبط با برگزاری مراسمات مذهبی برپایی نماز در مکان های مختلف بصورت ضبط شده محیطی شامل می شود.

جهت دسترسی به مجموعه دعاها و اذان و مناجات های مختلف ایرانی می توانید  مجموعه صوتی ساخت ویژه برنامه ماه رمضان را خریداری کنید.

پیشنهاد دیگر ما :

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۳۰ صدای محیطی بلند
  • کیفیت فایل های صوتی : Mp3
  • حجم فایل دانلودی : ۱۰۹ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 60,000 – خرید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید