صدای ریزش سنگ و کلوخ
صدای ریزش سنگ و کلوخ

صدای ریزش سنگ و کلوخ

صدای ریزش سنگ و کلوخ مجموعه ای در قالب 100 افکت صوتی متنوع با کیفیت بالا از صدای ریزش و ریختن سنگ ها، خرد شدن سنگ، ریزش و آوار سنگریزه می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

صدای ریزش سنگ و کلوخ

اگر دنبال افکت های صوتی مرتبط با صدای ریزش و ریخته شدن سنگ و قطعات ریز مانند شن و ماسه روی هم و انباشه شدن آنها باشید این مجموعه کمک میکند تا به چنین افکت هایی صوتی در این مجموعه دسترسی داشته باشید.

افکت صوتی پیشنهادی :دانلود صدای سنگ و شن

تمامی افکت های صوتی این مجموعه با کیفیت بالا می باشد که می توانید برای صدا گذاری های ریز و دقیق برای شبیه سازی ریزش سنگ، دیوارهای سنگی و غیره صدا گذاری کنید.

افکت های صوتی مجموعه قابل استفاده در شبیه سازی جلوه های صوتی سینمایی از ریزش و انفجار تچه و کوه های سنگی، شبیه سازی صدای ریزش دیوار و آوارهای سنگی و جلوه هایی برای ایجاد صحنه های جنگی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 100 افکت صوتی
  • حجم فایل های دانلودی : 350 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.