صدای دستگاه ریش تراش
صدای دستگاه ریش تراش

صدای دستگاه ریش تراش

صدای دستگاه ریش تراش مجموعه ای شامل 24 افکت صوتی متنوع از صدای کارکرد دستگـاه ریش تراش صورت در مدل های مختلف با صداهای گوناگون می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

صدای دستگـاه ریش تراش

تنوع افکت های صوتی مدل های مختلف دستگـاه ریش تراش از مدل قدیمی تا جدید بسیار متنوع می باشد لذا در این مجموعه ما صداهایی از کار کردن و اصلاح صورت و اعضای بدن با دستگاه ریـش تراش را برای شما قرار دادیم.

این مجموعه با کیفیت بالا قابل استفاده در شبیه سازی صدای کار دستگاه اصلاح ریش تراش در حالت های سرعت و کند، ریـش تراش های قدیمی گوش خراش، ریـش تراش خای جدید کم صدا را شامل می شود.

همچنین این مجموعه قابل استفاده در ترکیب با مجموعه صداهای آرایشگری مردانه را به عنوان مکمل دارد. جهت مشاهده افکت های صوتی آرایشگری با قیچی از این لینک دیدن کنید.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 24 فایل صوتی
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • خجم فایل دانلودی : 220 مگابایت
  • رمز فایل دانلودی : www.linasoft.ir

 

 

 


RIAL 60,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید