صدای انداختن و جابجا کردن سنگ بزرگ
صدای انداختن و جابجا کردن سنگ بزرگ

صدای انداختن و جابجا کردن سنگ بزرگ

صدای انداختن و جابجا کردن سنگ بزرگ مجموعه ای ویژه در قالب 89 افکت صوتی از انداختن و جابجا کردن سنگ و قطعات سنگی بزرگ روی هم می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این بخش دانلود کنید.

صدای انداختن و جابجا کردن سنگ بزرگ

اگر دنبال افکت های صوتی از صداهای جمع کردن و انداختن سنگ های نسبتا بزرگ روی هم هستید این مجموعه کمک میکند تا انواع جلوه های صوتی جابجایی و ری هم ریختن قطعات سنگی را جابجا کنید.

این افکت ها شامل صدای آرام افتادن سنگ روی هم ، صدای غلتیدن سنگ ها ، صدای کندن و افتادن قطعات سنگی ، صدای آوار شدن تکی سنگ ها روی هم و صداهای از ریزش شن و ماسه های سنگی می باشد.

افکت های مرتبط با صدای ریزش و ریختن را در مجموعه ای قبل قرار دادیم که می توانید برای دسترسی به تمام افکت های صوتی تخریب از این لینک ها دیدن کنید.

اطلاعات دانلود مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 89 فایل
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 245 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

یک نمونه رایگان با کیفیت پایین از این مجموعه

 


RIAL 52,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید