دانلود صدای حیوانات و پرندگان
دانلود صدای حیوانات و پرندگان

دانلود صدای حیوانات و پرندگان

دانلود صدای حیوانات و پرندگان مجموعه منتخب از صدای محیطی انواع حیـوانات و پرندگان می باشد که می توانید با کیفیت بالا این مجموعه بی نظیر را دانلود و به آرشیو صوتی خود اضافه کنید.

دانلود صدای حیوانات و پرندگان

افکت های صوتی متنوعی از صدای پرندگان در محیط های مختلف و صدای انواع حیوانات اهلی محیط مزرعه را برای دانلود شما در سایت لینا سافت قرار دادیم. در این بخش سری منتخب از افکت های صوتی محیطی بصورت پس زمینه بلند از صدای انواع حیـوانات و پرندگان را برای استفاده در صدا گذاری فیلم قرار دادیم.

افکت های صوتی این مجموعه شامل صدای تمامی حیوانات اهلی  به همراه صداهایی از انواع پرندگان اهلی و جنگلی را شامل می شود که بصورت بلند صدای محیطی می توانید مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی پیشنهادی : مجموعه صدای مزرعه و دامداری

از جمله افکت های صوتی این مجموعه صدای سگ در یک محیط روستایی، صدای مرغداری، صدای انواع غاز و اردک، صدای گاو و گوسفندها، صدای طویله، صدای خروس در صبح و افکت هایی را محیط جنگل در شب و روز می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 46 افکت صوتی
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 250 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.