دانلود صدای بوق ماشین ها
دانلود صدای بوق ماشین ها

دانلود صدای بوق ماشین ها

دانلود صدای بوق ماشین ها مجموعه کامل در قالب 100 افکت و اکشن های صوتی مختلف از صدای بوق ماشین ها در مدل های مختلف سواری و سنگین می باشد که می‌توانید در این مجموعه در اختیار داشته باشید.

دانلود صدای بوق ماشین ها

تنوع افکت های صوتی مرتبط با ماشین‌ها را ما در سایت ندای تصویر در دسته بندی صدای حمل و نقل برای شما قرار دادیم که می توانید هر  نوع صدای ماشین در هر حالتی را صدا گذاری کنید. اما مجموعه ای کامل از صدای بوق ماشین‌ها را بصورت مجموعه قرار ندادیم.

در این مطلب ما منتخبی از پر استفاده‌ترین صداهای بوق ماشین ها در هر مدلی مختلف را برای شما انتخاب کردیم که با کیفیت بالا قابل صدا گذاری می باشد.

افکت های صوتی این مجموعه شامل صدای تک بوق ، بوق های مکرر، بوق های بلند کامیون ها ، انواع ماشین های کوچک و بزرگ ، صداهایی از بوق های سفارشی ماشین‌ها را شامل می شود.

اگر مایل هستید تا از افکت های صوتی مربوط به بوق ماشین در مراسمات عروسی و صداهای مربوط به برگزاری مراسمات عروسی داشته باشید پیشنهاد می شود از این لینک دیدن کنید. ( صدای محیطی مراسم عروسی )

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 100 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 100 مگابایت
  • کیفیت فایل ها : www.linasoft.ir
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 60,000 – خرید

 


بوق توسط چه کسی و برای چه چیزی اختراع شد؟

بوق وسیله تولید صدا در شدت های مختلف و اندازه های گوناگون می باشد که روی وسایل نقلیه مختلف مانند اتومبیل‌ها، کشتی‌ها، کامیون و اتوبوس‌ها، قطارها و غیره جهت هشدار و اخطار به نزدیک شدن یا وادار کردن یک عامل خارجی به عملی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از بوق یک قانون جهانی دارد که باید در مکان‌های خاص از آن استفاده نکرد. هر چند در ایران بوق را به چشم دیگر مانند دو بوق یعنی سلام چاکرم، بوق ممتد یعنی برو کنار، بوق بلند و ممتد یعنی فحش و غیره نگاه می کنند اما در هر صورت بوق وسیله ای هشدار دهنده است.

جالب است بدانید بوق توسط یک خانم به نام مری اندرسون که مخترع برف پاکن هم بود اختراع شد. امروز بوق یا وسایل هشدار دهنده به دو صورت سنتی و الکترونیکی برای کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید