دانلود جلوه های صوتی سینمایی ( Big Hits )
دانلود جلوه های صوتی سینمایی ( Big Hits )

دانلود جلوه های صوتی سینمایی ( Big Hits )

دانلود جلوه های صوتی سینمایی ( Big Hits ) مجموعه ویژه در قالب 60 جلوه صوتی صدای ضرب Hits جهت طراحی و ساخت انواع تریلر فیلم های سینمایی و تدوین در داخل فیلم ها در ژانرهای مختلف می باشد.

دانلود جلوه های صوتی سینمایی ( Big Hits )

تنوع افکت های صوتی دنیای سینما فراتر از حدی می باشد که بشه تمام مجموعه های افکت صوتی مرتبط با در یک جا جمع کرد لذا ما سعی می کنیم بخش بندی شده مرتب در قالب مطالب مختلف برای شما عزیزان قرار دهیم.

در این مجموعه شما به جلوه های صوتی ضرب کوتاه HITS جهت ساخت و صدا گذاری انواع فیلم های سینمایی ، طراحی تریلر فیلم در مدل های مختلف ، ایجاد وایپ و ترازیشن های صوتی روی فیلم دسترسی خواهید داشت.

تمام افکت های صوتی این بخش با کیفیت بالا WAV توسط طراحان حرفه ای صدا جهت فیلم های مشهور سینمایی دنیا طراحی و ارایه شده است .

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد جلوه صوتی : 60 فایل
  • رمز  فایل : www.linasoft.ir
  • حجم  فایل : 60 مگابایت
  • کیفیت فایل ها : WAV

RIAL 60,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید