جلوه های صوتی طراحی لوگو موشن
جلوه های صوتی طراحی لوگو موشن

جلوه های صوتی طراحی لوگو موشن

جلوه های صوتی طراحی لوگو موشن مجموعه ای ویژه در قالب 1300 جلوه و اکشن صوتی ضرب و پرشی برای طراحی در لوگو و موشن گرافیک های تبلیغاتی می باشد که می توانید در این مجموعه با کیفیت بالا دانلود کنید.

جلوه های صوتی طراحـی لوگو موشن

این مجموعه مناسب فعالسان حوزه طراحی تیزر و لوگو های تبلیغاتی در حوزه های گوناگون می باشد که دنبال افکت های کوتاه ضرب و پرشی می باشند. این مجموعه با تنوع بالا به شما کمک میکند تا جلوه هایی مانند ایجاد برش، ایجاد خطوط و تغییر لحضه ای صحنه ها یا حالت های تغییر را ایجاد کنید.

پیشنهاد دیگر ما : مجموعه کامل جلوه های ساخت لوگو

همچنین جلوه های این مجموعه قابل استفاده در طراحی لـوگو و موشن های سبک دیجیتال با حالت و تنوع بالا می باشد که کمک خوبی برای ایجاد جلوه های لیزری، کشیدگی را فراهم میکند. و نیز قابل استفاده به عنوان تغییر رنگ عنصرهای تبلیغاتی با جلوه های صوتی منحصر به فرد خود می باشد.

در نمونه زیر بخشی از این افکت ها بصورت یک مجموعه برای شما آورده شده است.

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.