جلوه های صوتی ساخت لوگو و متن
جلوه های صوتی ساخت لوگو و متن

جلوه های صوتی ساخت لوگو و متن

جلوه های صوتی ساخت لوگو و متن مجموعه ای منتخب در قالب 90 جلوه صوتی اکشن برای طراحی و ساخت انواع لوگو موشن های تبلیغاتی و تیزر می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

جلوه های صوتی ساخت لوگو و متن

تنوع افکت های صوتی این مجموعه به شما کمک میکند تا بتوانید با استفاده از افکت های صوتی سینمایی انواع جلوه های صوتی عبوری، ضربه ای ، جلوه های پرش فریم و شبیه سازی حالت نمایش آپاراتی را به نمایش در آورید.

دیگر افکت صوتی پیشنهادی : افکت و فوتیج های ساخت موشن گرافیک

این مجموعه شامل 12 دسته جلوه صوتی شامل انواع جلوه های صوتی شکستن، جلوه های عبور نقاله نوار و فیلم گردان، جلوه های Swells – Sweeps –  Risers – Pulses –  Metal.Clanks –  Impacts-Drones و غیره می باشد که تنوع خوبی برای استفاده در ساخت کلیپ فراهم میکند.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 920 فایل صوتی
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 24 مگابایت

 

[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/04/Super%2035%20Bundle.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-uo5r74′]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.