جلوه های صوتی ساخت لوگو و برند
جلوه های صوتی ساخت لوگو و برند

جلوه های صوتی ساخت لوگو و برند

جلوه های صوتی ساخت لوگو و برند مجموعه ای در قالب 109 افکت صوتی جهت طراحی انواع نمایش لوگو و برند در قالب و سبک های مختلف به همراه افکت هایی برای تدوین جلوه های سینمایی می باشد.

جلوه های صوتی ساخت لوگو و برند

تنوع افکت های صوتی مرتبط با طراحی و ساخت انواع لوگو در سایت لیناسافت بسیار زیاد می باشد لذا در این بخش مجموعه ای دیگری از جلوه های صوتی در زمینه طراحی و ساخت لوگو و طراحی کلیپ در زمینه های مختلف با کیفیت بالا را انتخاب کرده ایم.

افکت صوتی پیشنهادی : جلوه صوتی سینمایی افزایشی RISER

این مجموعه همچنین قابلیت استفاده به عنوان ترانزیشن های صوتی برای ساخت و طراحی تریلر فیلم های متنوع را هم دارا می باشد و سبک و گونه های مختلف این افکت ها کمک خوبی برای طراحی کی فریم ها می باشد. افکت های این مجموعه شامل جلوه های از ضرب، افکت های افزایشی و کاهشی، افکت های فضایی و جلوه های صوتی فانتزی می باشد.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد جلوه صوتی : 109 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 250 مگابایت
  • رمز فایل : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

 


 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید