جلوه های صوتی ساخت بازی ترسناک
جلوه های صوتی ساخت بازی ترسناک

جلوه های صوتی ساخت بازی ترسناک

جلوه های صوتی ساخت بازی ترسناک مجموعه ای منتخب در قالب 400 افکت و جلوه صوتی دراماتیک در ژانر ترس و وحشت می باشد که با کیفیت بالا جهت شبیه سازی صحنه های ترسناک و بازی سازی ژانر ترس و وحشت مناسب می باشد.

جلوه های صوتی ساخت بازی ترسناک

در این مجموعه جلوه های صوتی سینمایی متنوعی از افکت و اکشن های صوتی سنیمایی در ژانر ترس و وحشت به همراه جلوه های کاربری مربوط به طراحی بازی های ترس و وحشت را برای شما انتخاب کرده ایم.

پیشنهاد دیگر ما : مجموعه کامل جلوه های صوتی ترسناک

جلوه های صوتی سینمایی این مجموعه شامل انواع افکت های ضرب و عبوری whoosh-hits به سبک ترس و شوک می باشد که می توانید برای طراحی جلوه های سینمایی ترسناک مانند تریلر فیلم مورد استفاده قرار دهید.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 300 فایل صوتی
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.liansoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 30 مگابایت

 

بخش از افکت های صوتی استفاده شده این مجموعه در تریلر یک بازی ترسناک و فانتزی

[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/05/ewe.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-1v98th’]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.