جلوه صوتی سینمایی Hard Hits Horror
جلوه صوتی سینمایی Hard Hits Horror

جلوه صوتی سینمایی Hard Hits Horror

جلوه صوتی سینمایی Hard Hits Horror شامل مجموعه ای ویژه در قالب 64 جلوه صوتی ضرب بصورت Hits با لول سخت می باشد که قابل صدا گذاری در طراحی تیزر و ساخت تریلر انواع فیلم و برنامه در ژانر ترس و وحشت و معمایی و جنایی می باشد.

جلوه صوتی سینمایی Hard Hits Horror

جلوه های صوتی مرتبط با صدا ترس و وحشت بسیار زیاد است که به مرور در سایت قرار می گیرد و برخی از جلوه های صوتی هم قبلا در سایت ندای تصویر از این لینک قابل دسترسی می باشد.

در این مجموعه به طیف دیگری از جلوه های صوتی ترسناک سینمایی ضرب برای تدوین و طراحی انواع کلیپ و تریلر فیلم در موضوعات مختلف وحشت و ترسناک و معمایی دسترسی خواهید داشت که با کیفیت استودیویی برای ایجاد یک اکشن فراگیر شوک، اضطراب، تاکید به شما کمک میکند.

 

سبک و ساختار این مجموعه بصورت لحضه ای و ضرب hits مانند بصورت افکت های کوتاه چند ثانیه ای می باشد که شامل ضرب های متنوع با شدت و تنوع بالا برای صدا گذاری را فراهم میکند. پیشنهاد می کنیم در ادامه نمونه ای از چند افکت صوتی این مجموعه را گوش کنید.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد جلوه صوتی : 64 فایل صوتی
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 140 مگابایت

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید