جلوه صوتی سینمایی Fast Whooshes
جلوه صوتی سینمایی Fast Whooshes

جلوه صوتی سینمایی Fast Whooshes

جلوه صوتی سینمایی Fast Whooshes مجموعه ای ویژه در قالب 60 اکشن صوتی کوتاه جهت ایجاد افکت های عبوری و لحضه ای در تولیدات مختلف برنامه سینمایی ، ساخت موشن گرافیک و تریلر فیلم می باشد.

جلوه صوتی سینمایی Fast Whooshes

تنوع بالای جلوه های صوتی سینمایی Whoosh در وب سایت برای شما عزیزان در قالب های مختلف قرار گرفته شده است که پیشنهاد می کنیم از دیگر افکت و جلوه های صوتی مرتبط با برنامه های سینمایی ( این لینک ) دیدن کنید.

در این مجموعه شما 60 جلـوه صوتی کوتاه سینمایی یا افکت های صوتی عبوری  برای طراحی و ایجاد اکشن های ارتباط تصویری با همان ترانزیشن و وایپ های صوتی بصورت کوتاه و نسبتا بلند می توانید دسترسی داشته باشید.

این مجموعه مناسب ایجاد اکشن های جا خالی دادن، عبور و تغییر پلان ها، ایجاد موشن گرافیک اسلایدر و طراحی انواع تریلر فیلم های سینمایی در هر موضوعی را شامل می شود که با کیفیت بالای سینمایی قابل دسترسی می باشد.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 60 فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 12 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.soundpicture.ir

 

دو نمونه افکت صوتی این مجموعه :


RIAL 60,000 – خرید

 

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید