جلوه صوتی ساخت لوگو نویز و دیتا
جلوه صوتی ساخت لوگو نویز و دیتا

جلوه صوتی ساخت لوگو نویز و دیتا

جلوه صوتی ساخت لوگو نویز و دیتا مجموعه ای بالغ بر 300 جلوه صوتی متنوع با کیفیت بالا جهت طراحی و ساخت کلیپ و برنامه های مختلف موشن گرافیک می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

جلوه صوتی ساخت لوگو نویز و دیتا

اگر دنبال افکت های صوتی در زمینه نویز و پارازیت هستید ما مجموعه های متنوعی را برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید به این افکت ها از این لینک ( صدای پارازیت و نویز ) دسترسی داشته باشید.

در این مجموعه سری دیگری از افکت و جلوه های صوتی نویز و اطلاعات دیجیتال دیتا را برای شما قرار دادیم که شامل 300 جلوه صوتی متنوع می باشد که شما را قادر می سازد انواع موشن گرافیک و برنامه های تبلیغاتی دیجیتال را طراحی کنید.

افکت های این مجموعه شامل ایجاد حالت تایپ و اختلال در دریافت اطلاعات متنی و نوشتاری در صفحات مانیتور و اکشن هایی از ایجاد حالت نویـز در زمان انجام عملی توسط دکمه و منو می باشد.

همچنین تنوع افکت و جلوه های صوتی این مجموعه کمک می کند بتوانید انواع اینتر فیس و صفحات اینتروی بازی نظیر کلیک روی دکمه ، اکشن های صوتی نویز و پارازیت های کوتاه را صدا گذاری کنید.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 318 فایل صوتی
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 50 مگابایت

RIAL 60,000 – خرید

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید