اکشن های صوتی هلیکوپتر آپاچی
اکشن های صوتی هلیکوپتر آپاچی

اکشن های صوتی هلیکوپتر آپاچی

اکشن های صوتی هلیکوپتر آپاچی مجموعه ای در قالب 85 افکت و اکشن صوتی از تمامی حالت های یک هلیکوپتر آپاچی جهت صدا گذاری و طراحی جلوه های صوتی این بالگرد پیشرفته تهاجمی می باشد.

اکشن های صـوتی هلیکوپتر آپاچی

تنوع بالایی از صداهای مختلف مربوط به هلیکوپترها را در سایت برای دانلود شما قرار دادیم.پیشنهاد می کنیم از فروشگاه مجموعه کامل صدای هلیکوپترها که مکمل این مجموعه می تواند محسوب شود را دیدن کنید.

در این مجموعه شما با تمامی اکشن های صوتی و صداهای مربوط به این هلیکـوپتر آپاچی در حالت های مختلف خلبانی در فضای آرام و مناطق جنگی با اکشن هایی از صدای اسلحه ها، موشک انداز و علایم هشداری و ناوبری این هلیـکوپتر آپاچی  می باشد.

جهت دسترسی به مجموعه مکمل در صورتی که حجم صدای این مطلب مناسب ما نبود از مطالب زیر استفاده کنید :

این مجموعه قابل استفاده در صدا گذاری شبیه سازی هلیکوپتر آپاچی، طراحی بازی ، ساخت انیمیشن و صدای گذاری فیلم های جنگی مرتبط با هلیکوپتر مدل آپاچی می باشد.اطلاعات تکمیلی در مورد مجموعه صدا :

این مجموعه بصورت زنده و مستقیم توسط یک فروند هلیکوپتـر آپاچی با استفاده از دستگاه های پیشرفته ضبط صدا صدابرداری شده است. در این مجموعه از تمامی زوایا و فواصلی که در صنعت فیلم سازی و انیمیشن ممکن است برای صدا گذاری مورد استفاده قرار بگیرد انجام شده است.

در مرحله اول صداهایی از فواصل دور از پرواز این هلیکوپتر آپاچی به طرفین و یک مانور نظامی انجام شده است. سپس کمی نزدیک تر از نمای نزدیک از مراحل فرود و برخاست هلیکوپتـر صدا برداری شده است.

در مراحل بعدی با کار گذاشتن میکروفون در داخل کابین هلیکوپتـر و بیرون از هلیکوپتر نمای نزدیک به کابین و داخل کابین صدا برداری شده است. همچنین برای تنوع بالا بخش‌هایی از صداهای ناوبری و صداهای دیجیتال این بالگرد پیشرفته صدابرداری شده است.


آشنایی با هلیکوپتر آپاچی

در زبان انگلیسی به نام AH-64 Apache یا مترادف ای اچ 64 آپاچی شناخته می شود که توسط شرکت بوئینگ

در کلاس بالگردهای تهاجمی با ارابه فرود  به دو صورت تک کابین و دو کابینه طراحی و ارایه می شود.

هلیکوپتر آپاچی جایگزین سری قبلی بالگرد های ای اچ کبرا 1 هستند که مجهز به سیستم جستجو در شب برای عملیات کشت مجهز بودند.

هلیکوپتر آپاچی داری یک توپ و موشک انداز 30 میلی متری M203 هستند که بین دو چرخ فرود اصلی تعبیه شده است. این تجهیزات قابل تغییر و ترکیب با موشک های ضد زره را نیز دارا می باشد.

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.