افکت صوتی interface
افکت صوتی interface

افکت صوتی interface

افکت صوتی interface مجموعه ای منتخب در قالب 200 افکت صوتی مختلف از افکت و جلوه های صوتی فانتزی می باشد که کمک می کند تا بتوانید در طراحی انواع موشن گرافیک، طراحی منوی بازی و برنامه های آموزشی در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی interface

با توجه به تنوع خوب این مجموعه شما می توانید به سادگی با انواع افکت های صوتی که این مجموعه در اختیار شما قرار می دهد کمک میکند تا انواع صدای اینترفیس انواع موشن گرافیک ، طراحی بازی، ساخت اتوران و منوی بازی را صدا گذاری کنید.

از جمله افکت های صوتی این مجموعه می تواند به انواع افکت های کلیک کردن روی انواع مدل های مختلف دکمه در جنسیت های شیشه ای ، فلزی و چوبی اشاره کرد.

افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی موشن گرافیک GLITCH

همچنین افکت هایی از صداهای مربوط به باز شدن پنجره و صفحات، بستن و یا جابجایی صفحات، ظاهر شدن متن و جلوه های تایپوگرافی اشاره کرد. همچنین تنوع عالی اکشن های صوتی باز شدن انواع اشیا ، باز شدن انواع جعبه های جایزه ، منوی های مربوط به بازی و موشن گرافیک اشاره کرد.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 200 فایل
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.