افکت صوتی کارتونی سری 6

افکت صوتی کارتونی سری ۶ مجموعه ششم از سری افکت های صوتی کارتونی و فانتزی در قالب ۴۰۰ اکشن و افکت کوتاه صوتی برای طراحی انواع بازی و برنامه های مرتبط با کودکان مانند برنامه های آموزشی ، برنامه های کمدی و خنده دار می باشد.

افکت صوتی کارتونی سری ۶

مجموعه زیادی از اکشن های صوتی کارتونی مرتبط با صدای فانتزی برای صدا گذاری و ساخت انواع برنامه های حوزه کودک را برای شما در سایت لیناسافت قرار دادیم لذا این مجموعه سری ششم از مجموعه افکت های صوتی کوتاه کارتونی برای دانلود شما در نظر گرفته شده است. پیشنهاد می کنیم از سری های دیگر مربوط به افکت های صوتی کارتونی ( این لینک )  دیدن کنید.

از کاربرد های عالی این مجموعه می توان به ساخت کلیپ، صدا گذاری انواع کارتون های انیمیشن دوبعدی و سه بعدی، صدا گذاری در امر بازی  کودک، افکت های صوتی برای ساخت منو، اتوران و برنامه های آموزشی در حوزه های مختلف می باشد.

افکت های این مجموعه شامل صدای پریدن، صدای فنر، صدای برخورد، انواع افکت های کمیک صدای کارکتر بامزه، صداهای زدن، اشیای فانتزی، انواع جلوه های عبوری و ترانزیشن صوتی ، صدای سوت زدن، صدای گیج شدن ، صدای چرخیدن پروانه دور سر و غیره می توان اشاره کرد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۴۰۰ افکت صدا
  • حجم فایل دانلودی : ۳۲ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید