افکت صوتی پرتاب و جهش فانتزی
افکت صوتی پرتاب و جهش فانتزی

افکت صوتی پرتاب و جهش فانتزی

افکت صوتی پرتاب و جهش فانتزی مجموعه ای ویژه در قالب 115 فایل از جلوه و اکشن های صوتی پرتابی اشیا و عنصرهای استفاده شده در موضوع انواع بازی، انیمشین و کارتون می باشد که می توانید برای صدا گذاری فانتزی پرتابش ها استفاده کنید.

افکت صوتی پرتاب و جهش فانتزی

تمامی افکت های این مجموعه بصورت کوتاه با کیفیت استودیویی می باشد که کمک میکند تا در برنامه طراحی انواع موشن گرافیک و انیمشین و صنعت ساخت بازی در ژانر پرتابی از این مجموعه برای ایجاد افکت و جلوه صوتی فانتزی پرتاب اشیا و عنصر استفاده کنید.

دیگر افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی مردن و ضربه خوردن

افکت پیشنهادی دیگر : اکشن های صوتی اشیاء ویژه طراحی بازی

افکت های این مجموعه کمک میکند تا صدای پرتاب فنری در اندازه های مختلف، صدای پرتاب نخود و گلوله های کوچک فانتزی، انواع پرتاب اشیای پلاستیکی، انواع پرتاب بلند اشیای ریز و درشت در جنسیت های مختلف با افکت های از سوت کشیدن در حین پرتاب را برای صدا گذاری خود استفاده کنید.

اطلاعات دانلودی مجموعه : 

  • تعداد افکت صوتی : 117 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 4 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل صوتی : WAV

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.