افکت صوتی عبور و مرور ماشین
افکت صوتی عبور و مرور ماشین

افکت صوتی عبور و مرور ماشین

افکت صوتی عبور و مرور ماشین سری دوم از مجموعه جلوه های صوتی ترافیک شهری و عبور انواع ماشین در حالت های مختلف از یک جاده و خیابان می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی عبور و مرور ماشین

این مجموعه شامل 53 افکت و اکشن صوتی متنوع از صدا عبور و مرورسریع و آرام ماشین ها از خیابان های شهری می باشد که شامل صدای عبور موتور، ماشین های سواری و کامیون ها می باشد.

در سری اول ما جلوه های متنوع دیگری از افکت های صوتی عبوری را برای شما قرار داده بودیم که می توانید از این لینک به این مجموعه نیز دسترسی داشته باشید.

در مجموعه بالا شما به افکت های صوتی عبوری از اتوبان و بزرگراه ها و صداهای از شلوغی جاده های شهری دسترسی خواهید داشت که می توانید به صورت مکمل با این مجموعه افکت های صوتی محیطی زیبایی را طراحی کنید.

مجموعه های مکمل :

افکت های صوتی این مجموعه شامل عبور ماشین های سواری با سرعت های کم و زیاد از سمت چپ به راست ، صدای عبور موتور سیکلت ها ، صدای عبور ماشین های سنگین از چپ به راست و بلعکس را شامل می شود.

همچنین افکت هایی از ترافیک آرام و خلوت و شلوغی جاده و خیابان های حاشیه شهری نیز موجود می باشد که گزینه خوبی برای ایجاد صدای محیطی ترافیک شهری می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 53 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 40 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

 

 


RIAL 60,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید