افکت صوتی سینمایی ساخت تریلر
افکت صوتی سینمایی ساخت تریلر

افکت صوتی سینمایی ساخت تریلر

افکت صوتی سینمایی ساخت تریلر شامل مجموعه ای کامل ار افکت های صوتی مرتبط با جلوه های ضرب و ترانزیشن صوتی سینمایی برای ایجاد افکت های ضرب و ضربه مخصوص طراحی و ساخت انواع تریلر فیلم های سینمایی و ساخت موشن گرافیک می باشد.

افکت صوتی سینـمایی ساخت تریلر

در این مجموعه افکت های صوتی متنوعی از اکشن های صوتی و ترانزیشن های صوتی برای ساخت و طراحی انواع تریلر فیلم و موشن گرافیک می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی پیشنهادی : جلوه های صوتی سینمایی CINEMAFX

افکت های صوتی این مجموعه قابل استفاده در ساخت تبلیغات لوگو و نمایش برند، ساخت انواع پیش نمایش فیلم ها، ایجاد افکت های ضرب و ترانزیشن های صوتی، ایجاد اسلو موشن و اکشن های سینمایی می باشد که می توانید با کیفیت بالا در اختیار داشته باشید.

در ویدیوی نمونه نمونه هایی از این افکت صوتی در طراحی یک موشن گرافیک تبلیغاتی را قرار دادیم که با استفاده از این مجموعه تهیه شده است.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 75 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 62 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل صوتی : Mp3-320

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.