افکت صوتی سینمایی اتمسفری
افکت صوتی سینمایی اتمسفری

افکت صوتی سینمایی اتمسفری

افکت صوتی سینمایی اتمسفری تنوع بالایی از جلوه های سینمایی اتمسفری سینمایی جهت استفاده در صداگذاری فیلم های مختلف سینمایی ، مستند های حادثه ای و پر کردن صدای بخش های خالی فیلم را شامل می شود.

افکت صوتی سینمایی اتمسفری

مجموعه ای ویژه مناسب طراحان تریلر فیلم و صداگذاری فیلم های حادثه ای در موضوعات مختلف می باشد که کمک میکند تا بتوانید نسبت به صداگذاری اتمسفری پس زمینه فیلم با این مجموعه صداها به زیبا سازی نمایش فیلم کمک کنید.

جلوه های اتمسفری این مجموعه همچنین قابل استفاده در ساخت فیلم های مستند با موضوعات بررسی مشکلات و معضلات اجتماعی و بخش هایی هم مربوط به جلوه های ترسناک و وهم انگیز را شامل می شود.

تمام جلوه های صوتی سینمایی این مجموعه با کیفیت سینمایی قابل استفاده می باشد که می توانید برای القای حس و حال خاص مانند نا امید شدن ، شکست ، غمگین شدن، دلسردی و غیره را روی فیلم با این موسیقی های پس زمینه خلق کنید.

 

پیشنهاد ویژه : جلوه های صوتی ساخت کلیپ

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 45 فایل بلند
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 272 مگابایت

 


RIAL 52,000 – خرید

 

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید