افکت صوتی سرباز نیروی ویژه
افکت صوتی سرباز نیروی ویژه

افکت صوتی سرباز نیروی ویژه

افکت صوتی سرباز نیروی ویژه شامل 300 افکت صوتی متنوع از اکشن های صوتی سرباز نیروی ویژه یا همان SWAT یا سربازان کماندوی نظامی می باشد که می توانید با کیفیت بالا در قالب صداهای مختلف دانلود کنید.

افکت صوتی سربـاز نیروی ویژه

اگر قصد طراحی یک بازی یا انیمیشنی دارید که نیاز است از گزینه اول شخص استفاده کنید این مجموعه با بهره گیری از تمامی حالت و افکت های صوتی یک سرباز زبده کماندو یا نیروی ویژه به شما در این زمینه کمک میکند.

در این مجموعه شما تمامی اکشن های آماده شدن از لباس پوشیدن، تا برداشتن سلاح ها، بازی با سلاح ها، تجهیزات نظامی از اسلحه های سبک تا خشاب گذاری و تمامی اکشن و جلوه های صوتی سلاح های انفرادی را می توانید برای صدا گذاری در اختیار داشته باشید.

از دیگر افکت های صوتی این مجموعه می توان به صدای پا شامل دویدن، راه رفتن روی سطوح مانند سطح خاکی، گلی، آبی، فلزی، چوبی و شن و ماسه و غیره اشاره کرد.

در مجموعه قبلی ما تنوعی دیگری از افکت های صوتی مرتبط با سربازان نیروی ویژه S.W.A.T برای شما در قالب پک مستقل قرار دادیم که می توانید به عنوان مکمل از این مجموعه صوتی در صدا گذاری های خود استفاده کنید.

افکت صوتی مکمل : افکت های صوتی گروه ضربت S.W.A.T


اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 300 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 55 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.