افکت صوتی سبک بازی های Pac-Man
افکت صوتی سبک بازی های Pac-Man

افکت صوتی سبک بازی های Pac-Man

افکت صوتی سبک بازی های Pac-Man مجموعه ای کامل در قالب 370 افکت صوتی متنوع از اکشن و جلوه های صوتی سبک بازی نقطه خور می باشد که می توانید برای طراحی و صدا گذاری چنین بازی هایی مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی سبک بازی های Pac-Man

کمتر کسی است تا با سبک بازی های نقطه خور با همان Pac-Man آشنا نباشد. این مجموعه شامل اکشن و افکت های صوتی استفاده شده در نسخه های مختلف این بازی می باشد که از موتور بازی استخراج و با کیفیت بالا برای دانلود در این مجموعه قرار گرفته است.

پیشنهاد دیگر ما : افکت صوتی دستگاه PINBALL

در این مجموعه شما می توانید به افکت های صوتی اینتروی بازی، اکشن های برخورد به نقطه ها، صدای کلیک و بوق های کوتاه، اکشن های هیجانی طول بازی، پریدن، باختن، بردن مرحله، انواع افکت های امتیاز گیری و غیره دسترسی داشته باشید.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 370 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 45 مگابایت
  • کیفیت فایل صوتی : WAV-ogg
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/04/Pac-Man.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-urul80′]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.