افکت صوتی بازی mario 3D
افکت صوتی بازی mario 3D

افکت صوتی بازی mario 3D

افکت صوتی بازی mario 3D مجموعه ای شامل بیش از 1200 افکت و اکشن های صوتی بازی قارچ خور می باشد که می توانید برای شبیه سازی و صدا گذاری چنین سبک هایی از این مجموعه استفاده کنید.

افکت صوتی بازی mario 3D

این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های افکت صوتی مرتبط با بازی محبوب ماریو می باشد که شامل نسخه های متعدد این بازی از کنسول قدیمی کمودور و نسخه wii می باشد که می توانید با کیفیت بالا در اختیار داشته باشید.

افکت صوتی پیشنهادی دیگر : افکت صوتی بازی قارچ خور MARIO نسخه رایانه

تمامی اکشن های صوتی این بازی شامل صدای کاراکترها، اکشن های خوردن سکه، امتیاز گیری، انفجار و ترکیدن آجرها، انواع صدای پریدن، پرواز کردن، انواع صدای مردن، پاین گرفتن زمان و اکشن های باز شدن مراحل و شخصیت های مختلف بازی را شامل می شود.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 1200 فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.liansoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 169 مگابایت

 

 

[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/05/mario.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-p0pz3c’]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.