افکت صوتی بازی مکس پین 1
افکت صوتی بازی مکس پین 1

افکت صوتی بازی مکس پین 1

افکت صوتی بازی مکس پین 1 شامل مجموعه کامل افکت های صوتی مرتبط با بازی مکس پین می باشد که شامل تمامی صداهای استفاده شده در بازی شامل اکشن های مختلف می باشد.

افکت صوتی بازی مکس پین 1

بازی محبوب مکس پین یکی از پر فروش ترین بازی های دوره خود بود که مورد توجه مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفته بود. این مجموعه شامل تمام اکشن و صداهای بازی مکس پین می باشد که توسط موتور صدای بازی استخراج و در اختیار شما قرار گرفته است.

این مجموعه صداها شامل 7 دسته افکت صوتی می باشد که شامل صداهای محیطی ، صداهای اکشن بازی، صدای های اشیا ، صداهای اسلحه ها ، صداهای لمسی و داخلی اینتروی بازی و اکشن های صوتی سینمایی می باشد.

دیگر افکت های صوتی پیشنهادی :

از صداهای مهم این مجموعه می توان به صداهایی از کاربرد و شلیک با اسلحه های مختلف مزدوری ، صداهای پریدن و حالت های انسانی شخصیت اصلی داستان نظیر زخمی شدن، افتادن و مبارزه کردن، صداهای اشیا، صدای باز کردن در ، صداهای شکستن اشیا، جابجایی اشیا به همراه افکت های صوتی ماشین ها و ساختمان ها و صداهای انجار و آتش سوزی می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 560 افکت صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 64 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 60,000 – خرید

 

 

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید