افکت صوتی بازی سازی آزاد شدن اسلحه
افکت صوتی بازی سازی آزاد شدن اسلحه

افکت صوتی بازی سازی آزاد شدن اسلحه

افکت صوتی بازی سازی آزاد شدن اسلحه مجموعه ای ویژه در قالب 150 افکت و اکشن صوتی متنوع از صدای فانتزی باز شدن و ازاد شدن اسلحه و سلاح های جنگی در مدل های مختلف ویژه طراحی بازی در ژانر جنگی می باشد.

افکت صوتی بازی سازی آزاد شدن اسلحه

اگر به دنیال افکت های صوتی فانتزی متنوع از صداهای باز شدن اسلحه و سلاح های مختلف در مدل های جنگی و فانتزی و پلاسمایی هستید این مجموعه با تنوع بالا از اکشن های صوتی در این زمینه کمک میکند.

افکت های صوتی این مجموعه قابل استفاده در صداگذاری انواع بازی جنگی بصورت لوپ می باشد که با کیفیت استودیویی از موتور بازی ها استخراج شده است و در در اختیار شما قرار گرفته است.

تنوع افکت های صوتی این مجموعه کمک میکند تا بتوانید صدای باز شدن اسلحه نارنجک انداز ، صدای اسلحه لیزری، صدای باز شدن اسلحه پلاسمایی و تششع افکت، انواع اسلحه های شعله افکن، انواع کلت و سلاح های تخریب بالا مانند بازوکا و آر پی جی  می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 147 صدا
  • حجم فایل دانلودی : 40 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 60,000 – خرید

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید