افکت صدای امواج آب و صخره
افکت صدای امواج آب و صخره

افکت صدای امواج آب و صخره

افکت صدای امواج آب و صخره شامل 20 افکت صوتی بلند بصورت محیطی با کیفیت بالا جهت صدا گذاری وشبیه سازی صدای ساحل کنار دریا و برخورد موج های مختلف آب به صخره ها و آب بندها می باشد که می توانید این مجموعه را در اختیار داشته باشید.

افکت صدای امواج آب و صخره

تنوع گونه های صدایی از صدای محیط کنار دریا در قالب دهها مجموعه مختلف در سایت لیناسافت قرار داده شده است که می توانید از این لینک افکت های صوتی مرتبط با دریا را دانلود و در صدا گذاری های خود استفاده کنید.

افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی ساحل دریا و امواج ۲

در این مجموعه می توانید به صدای برخورد امواج آرام و کمی تند آب دریا با صخره ها و موانع سنگی کنار ساحل ، صدای رسیدن آب به کناره شنی دریا و برگشت دوباره آب و غیره دسترسی داشته باشید. تمامی این مجموعه دارای کیفیت بالا و بصورت طولانی لوپ می باشد که قابلیت استفاده به عنوان صدای پس زمینه در برنامه های مختلف را نیز فراهم میکند.

اطلاعات دانلودی مجموعه 

  • تعداد افکت صوتی : 20 صدای محیطی
  • حجم فایل دانلودی : 540 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.